Навчальний процес

Зміст  навчально-виховного процесу  у Банюнинському ДНЗ визначається:
  • Базовим  компонентом дошкільної освіти (нова редакція), схваленого рішенням
  • колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04.05.2012 протокол №5/2-2, затвердженого наказом  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.05.2012 №615;
  • Програмою розвитку дитини дошкільного віку" Українське дошкілля"наук. кер. Олександра Білан , рекомендованою Міністерством освіти і науки України для дітей від 3-6 років.

Творча робота вихователів ДНЗ на тему " Троянди й виноград..." ( солоне тісто), 2017 рік

Семінар - практикум " Про птахів ми знаємо, їм допомагаємо"

МЕТА ЗАХОДУ:

1.     Поглибити знання педагогів  з питань екологічного розвитку дошкільнят.

2.     Сформувати творчий підхід до підбору методів і прийомів реалізації завдань екологічного виховання відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти.

·        Колективний перегляд інтегрованого заняття  для дітей різновікової     групи  « Птахи нам на крилах весну принесли».

Відповідно до наказів відділу освіти Кам`янка-Бузької райдержадміністрації, наказу № 17/18 від 14.03. 2017 року Банюнинського дошкільного навчального закладу ( завідувач Вінчур Н.В.), з 24.04-28.04.21017 року в ДНЗ  був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності дитини, який підготувала вихователь Вантух О.М. разом з музичним керівником Бойком М.І..                 Метою проведення заходів було поліпшення якості навчально – виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних       ситуацій.                                                                              Протягом тижня педагоги закладу разом з дітьми у цікавих, ігрових формах роботи у вигляді бесід, інтегрованих занять з переглядом відеоматеріалів, дидактичних та сюжетно – рольових ігор, екскурсій – подорожей, лялькової вистави, спортивно – музичних розваг, закріпили навички поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.                                             Під час проведення тематичного дня « Обережно вогонь!» до дошкільного закладу прибув провідний інспектор Кам`янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області старший лейтенант служби ЦЗ Гребенщіков Олег Миколайович. Дошкільнята з цікавістю слухали бесіду про правила поведінки з вогнем.