Методична робота

Презентація на тему "Особливості сучасних форм, методів роботи з розвитку мовлення дошкільнят" доступна за посиланням/uploads/editor/7804/490673/sitepage_20/images/rozvytok.pptx

Районне методичне об’єднання - нарада керівників ДНЗ

27.05.2015 року у Банюнинському дошкільному навчальному закладі (завідувач Вінчур Н.В.) відбулося районне методичне об’єднання – нарада керівників ДНЗ, вихователів-методистів, заступників директорів НВК.

Тема методичного об’єднання: «Народні традиції, забезпечення духовної єдності поколінь». Присутнім було представлено комплексне інтегроване заняття в різновіковій групі на тему «Весняна казка» (вихователь Вантух О.М.), презентація «Моє рідне село» (завідувач Вінчур Н.В.), надано методичні рекомендації з питань впровадження елементів етнопедагогіки в практику роботи, проведено огляд ігрових майданчиків.

Розглянуто питання:

про роботу дошкільних навчальних закладів у 2015-2016 н.р.;

про проведення районного фестивалю дитячої музичної творчості «Талановиті дошкільнята»;

про безпеку життя і здоров’я, організацію літнього оздоровлення дітей в ДНЗ та НВК;

щодо оплати за доступ до електронної реєстрації дітей;

про звітування керівників ДНЗ перед педагогічним колективом та громадськістю;

про облік дітей дошкільного віку;

про підсумки вивчення роботи ДНЗ.

Перед учасниками виступив сільський голова Тимчишин В.І., методист з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф.