Відомо навіть малюку, як добре жити в дитсадку. Прийшов - вітайся: «Добрий ранок!» Мий руки і куштуй сніданок. Немає часу на ниття, бо ждуть цікаві заняття: музичне, ліпка, малювання, ще й порахуємо старанно, розучим вірш, розкажем казку. Спіймати м'ячик? Та будь ласка! Що ще? На вулицю - гуляти, в рухливі ігри дружно грати. Ось «Гуси-гуси», «Коровай», «Автомобілі» - обирай. Обід. Поспати не забув.Так не помітно день минув!

Педагогічний колектив

Виховання — велика справа: ним вирішується доля людини… Нове, щоб бути дійсним, має історично розвинутися із старого, — і в цьому законі полягає важливість виховання, і ним же зумовлюється важливість тих людей, які беруть на себе священний обов’язок бути вихователями дітей.

В. Г. Бєлінський

Якщо медикам ми ввіряємо наше здоров’я, то вихователям ввіряємо моральність і розум дітей наших, ввіряємо їхню душу, а разом з тим і майбутнє нашої вітчизни.

К. Д. Ушинський

Дитячий садок  -  це особливий світ любові і добра, зі своїми радощами і прикрощами,переживаннями і досягненнями. У  Банюнинському дошкільному навчальному закладі працює три педагогічні працівники. Дитячий садок відвідує 27 дітей, функціонує одна різновікова група. Колектив  ДНЗ очолює керівник  -  Вінчур Надія Василівна. Керівну посаду обіймає понад тридцять років.

Пріоритетні завдання педагогічного колективу на 2015/2016 навчальний рік

1. Створити умови для патріотичного виховання через накопичення дошкільниками першого позитивного загальнолюдського духовного досвіду шляхом активного залучення їх до різних видів діяльності: ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, предметно-практичної, образотворчої, музичної, рухової, театралізованої.

2. Сприяти забезпеченню фізичного, психічного, соціального і духовного здоров’я дошкільників, формування у них ціннісного ставлення до свого здоров’я та надання системи валеологічних і екологічних  знань.

3. Працювати над реалізацією завдань освітньої лінії «Мовлення дитини» (граматичної компетенції) відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти та чинної програми розвитку дошкільника шляхом впровадження інноваційних         технологій.