Наші педагоги

Вихователь старшої групи  - Вантух Олександра Михайлівна, освіта неповна вища, стаж роботи 36 років

Дбайливими руками обслуговуючого персоналу дитячого садка ( помічники вихователів, працівники пральні та харчоблоку,  сторож) забезпечується повноцінне збалансоване харчування дітей, створюється атмосфера домашнього затишку та комфорту для малюків.

Помічник вихователя (в повсякденному спілкуванні - просто няня ) допомагає вихователю в організації освітньо-виховного процесу і разом з вихователем відповідає за життя і здоров'я вихованців. Помічник вихователя приносить з харчоблоку їжу, роздає її, потім прибирає і миє посуд, готує воду для полоскання ротової порожнини. В старших групах організовує сервіровку дитячих столів, допомагає вихователю виводити дітей на прогулянку і заводити їх у групу, роздягати малюків перед тихою годиною й одягати після сну. Готує все необхідне для проведення загартовуючих і гігієнічних процедур.

Також няня відповідає за чистоту в приміщеннях, два рази на день вона проводить вологе прибирання в групі . Відповідно до вимог СЕС проводить санітарну обробку посуду, іграшок. Стежить за чистотою рушників, змінює їх у міру забруднення, допомагає вихователю у проведенні гігієнічних процедур з дітьми. Один раз на 10 днів проводить зміну постільної білизни.

Помічник вихователя старшої групи   -  Кравець Меланія Михаййлівна

Вихователь молодшої групи  -  Саля Уляна Романівна, освіта неповна вища, стаж роботи 2  роки

Помічник вихователя молодшої групи   -  Хутка Наталія Володимирівна

Кухар в дитячому садку готує їжу за основними правилами дитячого харчування, зберігає і збагачує їжу вітамінами.

Кухар - Вінчур Надія Іванівна